Utrecht City in Business (UCiB) is onderdeel van de gemeente Utrecht. Onze belangrijkste doelstelling is creëren van werkgelegenheid in Utrecht. Onze diensten zijn gericht op bedrijven die overwegen zich te vestigen in het centrum van Nederland. Dit doen wij door middel van persoonlijke begeleiding en advies. Met dit doel voor ogen adviseren wij u over de kansen en mogelijkheden in de stad en informeren wij u over de verschillende bedrijfssectoren en vestigingslocaties die Utrecht te bieden heeft. En dit alles doen we uiteraard niet alleen, maar met verschillende partners in de stad en regio. Op internationaal niveau werken we samen met de ROM Regio Utrecht.

Bij Utrecht City in Business houden wij ons specifiek bezig met huisvesting van bedrijfsruimte, kantoorpanden en science bedrijven. Voor overige vormen van huisvesting verwijzen wij u graag door naar andere aanspreekpunten binnen de stad:

  • Voor vragen over huisvesting van uw horecabedrijf kunt u terecht bij gespecialiseerde bedrijfsmakelaars in de stad.
  • Voor vragen over huisvesting van winkelpanden kunt u terecht bij gespecialiseerde bedrijfsmakelaars in de stad.
  • Voor huisvesting van culturele en maatschappelijke initiatieven kunt u terecht bij onze collega’s van het Makelpunt.

Ons team

Programmamanager Utrecht City in Business

Klaas Beerda

Programmamanager Utrecht City in Business

T +31 (0)30 286 37 66
M +31 (0)6 517 898 61
E k.beerda@utrecht.nl

Business adviseur ICT

Leonard van Nispen

Business adviseur ICT

T +31 (0)30 286 06 57
M +31 (0)6 415 498 28
E l.van.nispen@utrecht.nl

Business adviseur gezonde stad

Yusan Lam

Business adviseur gezonde stad

T +31 (0)30 286 23 74
M +31 (0)6 380 807 00
E y.lam@utrecht.nl

Business adviseur duurzaamheid & non-profit

Steyn Tielemans

Business adviseur duurzaamheid & non-profit

T +31 (0)30 286 4312
M +31 (0)6 186 896 38
E steyn.tielemans@utrecht.nl

Business adviseur creatieve industrie & logistiek

Astrid Renne

Business adviseur creatieve industrie & logistiek

T +31 (0)30 286 40 90
M +31 (0)6 228 890 32
E a.renne@utrecht.nl

Business adviseur cultuur & creatieve industrie

Saskia Kluitmans

Business adviseur cultuur & creatieve industrie

T +31 (0)30 286 26 40
M +31 (0)6 283 105 68
E s.kluitmans@utrecht.nl

Business adviseur Haarrijn / Oudenrijn

Pierre Koolen

Business adviseur Haarrijn / Oudenrijn

T +31 (0) 30 286 48 43
M +31 (0)6 - 228 881 50
E p.koolen@utrecht.nl

Business Operations & Marketing

Fidan Birgin

Business Operations & Marketing

T +31 (0)30 286 12 97
M +31 (0)6 181 921 22
E f.birgin@utrecht.nl

Business adviseur non-profit

Luuk Berndsen

Business adviseur non-profit

E luuk.berndsen@utrecht.nl

Ons team helpt graag ook uw bedrijf of organisatie bij vestiging in Utrecht.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.